Agnieszka Rądlewska

O mnie

 “Nigdy nie daj sobie wmówić, że czegoś nie możesz zrobić. Jeśli masz marzenia, musisz je chronić. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić, więc mówią, że Ty też nie możesz. Jeśli czegoś chcesz – ZDOBĄDŹ TO!

Choć wiele osób mnie skreślało, podcinało skrzydła, mówiło, że się nie nadaję – ja się nie poddałam i z każdym dniem robiłam swoje. Każdego kolejnego dnia byłam lepszą wersją siebie i jeszcze nie powiedziałam życiu “stop”:)

Grunty i nieruchomości to moja pasja, praca i sposób na życie! 

Jestem specjalistką w zakresie gruntów. Podnoszę ich wartość i sprzedaję czasami nawet ze 100% zyskiem. 

Dlaczego warto mi zaufać?

M jak MARKETING – SOFTMARKETING

Jestem zaangażowana w ideę softmarketingu, pomagam ludziom w uzyskaniu dodatkowych dochodów,        w rozwoju osobistym jak i poprawie jakości życia. To genialne narzędzie, które wymaga dużej samodyscypliny i konsekwentnego działania.

A jak AUTENTYCZNOŚĆ

Często słyszę, że jestem charyzmatyczna, energiczna, że jestem dobrym liderem i wiarygodną osobą. Wartości jakimi kieruję się w życiu to: autentyczność, wdzięczność, bycie po prostu dobrym człowiekiem. Bardzo mocno stawiam na rozwój osobisty. Dużo wymagam od innych, ale przede wszystkim od siebie samej. 

R jak REALIZACJA CELÓW

Do każdego nowego zlecenia podchodzę z pełnym zaangażowaniem, tak, by każdy szczegół był dopracowany. Takie podejście po prostu jest wpisane w moją naturę!

Jestem ciekawa świata i drugiego człowieka. Nie lubię działać wedle raz opracowanego schematu, czy pod czyjeś dyktando. Moja zadaniowość i kolejne wyzwania, jakie wyznaczam  w życiu zawodowym nie przesłaniają mi jednak drugiego człowieka. Dlatego też moim kolejnym projektem jest dom samotnej matki – miejsce dla kobiet, które chcą czegoś więcej od życia. Już w trakcie realizacji J

jak ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA 

Uważam, że każdemu jest do twarzy z uśmiechem, a ludziom obdarzonym poczuciem humoru praca przynosi więcej satysfakcji. Chciałabym motywować innych do działania, pomóc rozwinąć im skrzydła, pokazać, jak można czerpać radość z życia. Dlatego napisałam książkę o przewrotnym, nieco żartobliwym tytule “Blondynka w nieruchomościach”. Zachęcam do lektury!

jak ENERGIA (oczywiście pozytywna!)

Energię przede wszystkim czerpię z siebie samej oraz od najbliższej mi osoby – mojego syna. Nakręca mnie brak monotonii, wspierające środowisko, ludzie. Nawet, gdy pojawiają się jakieś problemy, potrafię błyskawicznie naładować swoje wewnętrzne akumulatory. Medytuję, nie rozpamiętuję tego, co złe, czerpię tylko z pozytywnych rzeczy.

jak NA WYSOKIM POZIOMIE

Mogę pochwalić się tym, że współpracuje ze mną szerokie grono profesjonalistów i pasjonatów w tej branży: geodeta, architekci, kierownicy budowy. Współpracuję też z renomowanymi specjalistami (m.in. Leroy Merlin) oraz firmą, która buduje domy prefabrykowane, gdzie mam wyłączność na działanie na terenie Dolnego Śląska. Osoby do współpracy dobieram bardzo rzetelnie i w zgodzie z moimi wartościami. Codziennie poszerzam swoją wiedzę. Dzięki temu możesz być pewien, że wszystko będzie wykonane od A do Z.

I jak INWESTYCJE

Jestem inwestorką, ale również i przede wszystkim wyszukuję atrakcyjnych gruntów dla moich klientów. Czasem dla indywidualnych, ale najczęściej dla deweloperów. Po opracowaniu koncepcji, sprzedaję je na poziomie warunków zabudowy, lub już z pozwoleniami na budowę. Moi klienci oszczędzają czas… i nerwy związane z załatwieniem wielu formalności!

A jak APLIKACJA

Jestem autorką aplikacji biznesowej, która jest już na etapie prac i pozyskiwania inwestorów. Aplikacja będzie narzędziem, które ma połączyć ze sobą kalendarz, cele i budżetowanie. Będzie składała się z kilku modułów, tak aby można ją było dopasować do większości branż.

Zatem…Dlaczego warto mi zaufać?:)

Ponieważ bez MARZEŃ nic w życiu nie ma sensu:)

O firmie

Rądlewska Nieruchomości istnieje już prawie 4 lata i zajmuje się wąską dziedziną – gruntami. Podnoszę wartość gruntów, robię koncepcję dla deweloperów.

Pomagam klientom w dokumentacjach, pozwoleniach na budowę oraz w doprowadzaniu sieci.

Obecnie jestem też na etapie powiększania swojej oferty o nieruchomości luksusowe. Na razie jest to w fazie planu.

Planuję też powiększenie swojego zespołu o kolejnych profesjonalnych doradców.

Drugą moją nogą biznesową jest Stowarzyszenie, które właśnie powstaje. Dom Samotnej Matki, który będzie miał na celu przede wszystkim pomoc, ale też edukację, pomoc w uzyskaniu zatrudnienia oraz docelowo możliwość zamieszkania.

Dodatkowe działania

Udzielam się mocno w akcjach charytatywnych. Co można zobaczyć w moich mediach społecznościowych.

Działam przeciwko hejtowi w akcji Nie Hejtuję – Motywuję z wieloma gwiazdami telewizyjnymi, muzycznymi.

Jestem członkinią Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

Jestem autorką książki, która ma być motywatorem dla osób, które stoją w miejscu i boją się podjąć decyzję o zmianie: „Blondynka w nieruchomościach” oraz edukacyjnego e-booka “Jak wybrać odpowiednią działkę?

W listopadzie 2022 r. będzie również premiera książki, którą wydaje Europejski Klub Kobiet Biznesu, do której zostałam zaproszona jako jedna z autorek na temat decyzji, która zmieniła moje życie. Również na premierze odbiorę swoją statuetkę „Silna i Odważna 2022”.

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko: Agnieszka Rądlewska
Stanowisko: właściciel/prezes
Adres www: www.radlewska-nieruchomosci.pl
Telefon: +48 531 842 400
E-mail: agnieszka@radlewska-nieruchomosci.pl
Obszar działania: Wrocław i województwo dolnośląskie

Branża

Moje motto

Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku.

Galeria zdjęć

Media społecznościowe