O mnie

Jestem multiprzedsiębiorczynią i inwestorką, szkoleniowcem z wieloletnim doświadczeniem, a także autorką i współautorką wielu publikacji skierowanych do kobiet, które szukają własnej drogi.

Nie lubię się ograniczać, choć lubię strukturę i porządek w tym co robię i czego się podejmuję. Dzięki mojej głębokiej potrzebie swobody w podejmowaniu wszelkich decyzji zaraz po studiach założyłam swoją działalność, która z każdym rokiem rozwija się coraz bardziej.  Przez lata nauki, doświadczeń i obserwacji różnych branż wypracowałam metody jak łączyć pasje i biznes, robić to z lekkością i satysfakcją wykorzystując moje naturalne talenty. Dlatego dziś swoje doświadczenia chcę przekazywać innym kobietom, aby również mogły w podobny sposób żyć i funkcjonować, o ile tego chcą. Stabilny, świadomy rozwój to wartość, którą się kieruję.

Każdego roku zdobywam nowe kompetencje, rozwijam się i ulepszam warsztat, na którym pracuję.

Moją pasją są podróże, przyroda i zwierzęta. Uwielbiam aktywnie spędzać czas na łonie natury. Jedną z moich wypraw przeniosłam na strony książki „Islandia Stopem”. Każdego dnia staram się dawać przykład mojej córce, dlatego cały czas się uczę i rozwijam, aby moje działania były jeszcze pełniejsze, lżejsze, pełne pozytywnej jakości i energii.

Ważna jest dla mnie harmonia we wszystkich obszarach mojego życia.

Czerpię z wiedzy mędrców z całego świata, z nauk, które przez ponad 5000 lat są podstawą dzisiejszych tez i badań naukowych. Łączę wiedzę duchową i naturalną z odkryciami współczesnej biologii i medycyny, odnajdując pomiędzy balans i harmonię.

O firmie

Firma powstała w 2010 roku początkowo działając w branży turystycznej oraz sportowo-rekreacyjnej pod nazwą ARTAN, zajmując się organizacją wyjazdów rowerowych dla młodzieży po Europie, pilotażem grup turystycznych, animacją eventów, przeprowadzaniem szkoleń sportowych na wyjazdach i obozach, jak również szkoleń z podstaw pierwszej pomocy. Przez kilka lat również prowadzone były szkolenia dla kadr prowadzących wyjazdy rowerowe z młodzieżą.

W roku 2015 nastąpiła transformacja firmy, dzięki której zyskała nową nazwę ASANKA oraz zaczęła nabierać zdecydowanie dojrzalszy charakter.

W roku 2017 rozpoczął się proces przejęcia rodzinnej firmy i powstania marki Dehoust Polska, która jest bezpośrednim przedstawicielem w Polsce niemieckiego producenta zbiorników bezciśnieniowych na media płynne.

W roku 2021 narodziła się marka ASANKA Mind Quest skierowana do kobiet szukających wiedzy i narzędzi do zarządzania talentami i finansami w życiu osobistym oraz biznesowym. Jest ona również odzwierciedleniem mojej misji. Dzięki dostarczanej wiedzy, energii, doświadczeniu i zaangażowaniu w indywidualną sytuację każdej kobiety, która się do mnie zwróci chce przyczynić się do odkrycia przez nie ich głębokiej kobiecej mądrości i mocy. 

Dodatkowe działania

szkolę i prowadzę warsztaty dla kobiet z zakresu zarządzania talentami oraz finansami osobistymi, moim flagowym szkoleniem są Fundamenty Finansowe

– angażuję się w akcje społeczne takie jak kampania „Nie hejtuję – Motywuję!”

– prowadzę projekt „Babska Strona Podróży Rowerowych”

– założyłam grupę na FB „Magia Wdzięczności” w ramach której jest dostępny 28 dniowy darmowy warsztat z zastosowania Prawa Przyciągania

– rozpoczęłam cykl nagrań „Kobieta, Finanse, Inwestycje” na które zapraszam do rozmowy kobiety aktywnie działające w różnych obszarach dotyczących finansów i inwestycji, aby pokazały i przybliżyły innym paniom szeroki wachlarz możliwości w tych obszarach.

– napisałam książkę – relację z podróży „Islandia Stopem”
– jestem współautorką e-booka „Liderka, czyli o kobiecym stylu przywództwa”

– prowadzę bloga o podróżowaniu, ciekawych miejscach, a także przepisach dotyczących rowerzystów.nagra

Obszar działania

  1. W ramach marki Dehoust Polska – przedstawicielstwo na Polskę niemieckiego producenta zbiorników Dehoust – Polska, Europa
  2. W ramach marki ASANKA – Zmierz się z przygodą, Aktywnie, Świadomie, Bezpiecznie – organizacja wyjazdów rowerowych oraz sportowych, prowadzenie szkoleń sportowych, animacji, aktywnych eventów out- i indoorowych – Polska, Świat
  3. W ramach marki ASANKA Mind Quest – coaching, mentoring, szkolenia i warsztaty dla kobiet z zakresu zarządzania talentami oraz finansami w życiu osobistym i biznesowym – Polska, Świat

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko: Anna Stępień-Kraska
Stanowisko: CEO ASANKA
Adres www: www.dehoustpolska.pl, www.asanka.eu, www.asanka.pl
E-mail: asanka@asanka.eu
Obszar działania: Polska, świat (lokalizacja firmy: Łódź)

Moje motto

Wszystko czego potrzebuję jest we mnie, kluczem jest wiedza jak z tego korzystać” Anna Stępień-Kraska