dominika kuligowska

O mnie

Praca to moja pasja i sposób na życie. Moim drogowskazem w życiu zawodowym są słowa Coco Chanel, która powiedziała, że „piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą”.

W pracy z Klientami szczególną uwagę zwracam na to, aby kreując ich wizerunek nie zatracić indywidualnych cech, które sprawiają, że są tym kim są. Projektując brwi czy usta trzymam się naturalnych linii dzięki którym makijaż permanentny wygląda bardzo naturalnie i subtelnie. Wykonując makijaż okolicznościowy zawsze dbam o to, aby był idealnie dopasowany do osoby, która będzie go nosiła oraz do okoliczności. Od kilku lat, z sukcesami, prowadzę własną firmę i pracuję jako makijażystka w Warszawie, obsługując biznesowe sesje zdjęciowe. Dzięki bogatemu doświadczeniu w pracy z ludźmi doskonale odpowiadam na ich potrzeby. Wiem, jak wykreować wizerunek, żeby wyglądać dobrze i stylowo. Życiowo i zawodowo związana jestem ze stolicą, bo daje ona szereg możliwości i ścieżek rozwoju. Dzięki życiu w „wielkim mieście” nauczyłam się szybko i elastycznie odpowiadać na zapotrzebowanie rynku.

O firmie

BEAUTYNICA Sp. z o.o. to firma, która działa na rynku polskim od 2017 r. Na początku świadczyła usługi makijażu okolicznościowego, obsługę planów zdjęciowych i biznesowych sesji zdjęciowych. W 2019 r. poszerzyła swoją działalność o makijaż permanentny brwi i ust.

Najważniejszym elementem mojej pracy są ludzie, którzy mi ufają. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam człowieka, bo to on jest w centrum mojego zainteresowania. W mojej pracy stawiam również na najwyższej jakości produkty i narzędzia, które dają mi pewność, że wykonana przeze mnie praca będzie perfekcyjna.

Dodatkowe działania

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko: Dominika Kuligowska
Stanowisko: właściciel/prezes zarządu, makijażystka, linergistka, stylistka
Adres www: www.beautynica.pl
Telefon: +48 509 368 322
E-mail: dk@beautynica.pl
Obszar działania: Warszawa i okolice / cała Polska

Branża

Moje motto

Piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą” – Coco Chanel

Galeria zdjęć