katarzyna krupa

O mnie

Katarzyna Krupa – z wykształcenia jestem prawnikiem, radcą prawny, właścicielką kancelarii prawnej. Przez wiele lat pracowałam w banku, szlifując warsztat prawnika. Pracę w dużej bankowej korporacji zmieniłam na mniejszą firmę z branży finansowej. Pracowałam tam jako prawnik, następnie powierzono mi pełnienie funkcji członka zarządu.

Wybierając własną drogę rozwoju, założyłam swoją kancelarię. W wolnej chwili, łącząc przepisy prawne i przepisy kulinarne, prowadzę bloga www.kulinarnyparagraf.pl  Od czasu do czasu zapraszam tam ciekawych gości, z którymi przy filiżance kawy rozmawiamy o życiu, marzeniach, pasjach i prawie. Razem z gośćmi-prawnikami, staramy się pokazać inne oblicza wykonywanego zawodu.  

O firmie

Od dwóch lat prowadzę kancelarię prawną. Na co dzień zajmuję się prawem upadłościowym, restrukturyzacyjnym, administracyjnym, a także sprawami dotyczącymi nieruchomości.

Na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami prowadzącymi działalności jednoosobowe i w formie spółek z wielu branż m.in. transportowej, turystycznej, eventowej czy też medycznej. Prawo w biznesie jest niezwykle ważne, pozwala na prowadzenie go w sposób legalny i zgody z prawem.

Dodatkowe działania

Jestem członkiem Rady Fundacji Centrum Wspierania Zdolności. Pod patronatem Fundacji Kochasz Dopilnuj i z udziałem prawniczek działających w sieci zorganizowałam swoją pierwszą kampanię w mediach społecznościowych związaną z profilaktyką raka piersi #MamToDbam #MamToBadam #PrawniczkiWsiEci.

Jestem członkiem Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu założonego przez Ilonę Adamską. Na co dzień biegam, gram w golfa, squasha, lubię długie spacery i nordick walking.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet.

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko: Katarzyna Krupa
Stanowisko: radca prawny, właścicielka kancelarii prawnej
Adres www: SzukajRadcy.pl
Telefon: +48 507 786 838
E-mail: kancelaria@krupakatarzyna.pl
Obszar działania: Warszawa, województwo mazowieckie (lokalizacja: Góra Kalwaria)

Zakres usług

  • bieżąca obsługa prawna i doradztwo prawne dla przedsiębiorców niezależnie od formy prowadzonej działalności gospodarczej
  • stała obsługa prawna spółek prawa handlowego
  • pomoc w wyborze odpowiedniej formy prawnej przedsiębiorstwa
  • zastępstwo w postępowaniu o wpis w KR
  • obsługa procesu przekształcenie przedsiębiorcy i przekształcenie spółki prawa handlowego
  • obsługa prawa w zakresie upadłości konsumenckiej
  • obsługa prawna w procesie restrukturyzacji przedsiębiorców.

Lokalizacja

Branża

Moje motto

Bądź dobrej myśli bo po co być złej” – Stanisław Lem

Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku” – Lao Tzu

Galeria zdjęć

Media społecznościowe