Katarzyna Mikołajczyk

O mnie

Z wykształcenia ekonomistka specjalizująca się w zarządzaniu zasobami ludzkimi i procesami produkcyjnymi, a także dyplomowana masażystka.

Od wielu lat związana z branżą medyczną oraz stanowiskami menedżerskimi i zarządzającymi. Założycielka gabinetu masażu i fizjoterapii KM Estate Med.

Obecnie Dyrektor Generalny marki Migen, ekspert biznesowy oraz doradca kryzysowy zarządów i firm.

Otrzymała m.in. statuetkę „Lwica Biznesu 2019” oraz Nagrodę Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu – „Kobieta Sukcesu 2021”.

Współautorka książki „Lwice Biznesu. O rodzinie i sukcesie”, a także bohaterka 7 edycji książki „Sukces jest Kobietą” raportu „Biznes się nie poddaje”. Autorka licznych publikacji w prasie drukowanej i renomowanych portalach internetowych.

O firmie

Migen to nowoczesna marka medyczna, która łączy w sobie możliwości, jakie daje medycyna estetyczna, kosmetologia, fizjoterapia i masaż. Nasz gabinet zlokalizowany jest w Katowicach, blisko centrum. Zapewniamy profesjonalną obsługę, kompleksowe usługi na światowym poziomie, a także atmosferę, która sprzyja relaksacji i regeneracji.

Naszą mocną stroną jest niewątpliwie zgrany zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy są pasjonatami swojego zawodu. Bazujemy nie tylko na wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościach, ale również korzystamy z nowoczesnego sprzętu i wysokiej klasy kosmetyków, dzięki czemu nasze zabiegi są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne.

Dodatkowe działania

Od niedawna działalność firmy została rozszerzona. Dzięki współpracy z lekarzem medycyny estetycznej, ortopedą, technikiem masażystą, panią fizjoterapeutką i panią kosmetolog, jesteśmy w stanie zaoferować więcej prestiżowych zabiegów

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko: Katarzyna Mikołajczyk
Stanowisko: Dyrektor Generalny w Migen
Adres www: www.migen.com.pl
Telefon: +48 512 909 325
E-mail: kontakt@migen.com.pl
Obszar działania: Katowice

Branża

Moje motto

Zawsze naprzód, nigdy wstecz.