Magdalena Nowak

O mnie

MGR Gospodarki przestrzennej, absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku  kierunek MBA. Studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS kierunek „Negocjacje i mediacje”. Ławnik w Sądzie Rejonowym w Białymstoku w Wydziale Rodzinnym i Nieletnich. Mediator stały przy Sądzie Okręgowym w Białymstoku. Doradca Sukcesyjny w Wealth Management Services Sp. z o.o., Head of Operations w LegalHut Sp. z o.o.

Bogate doświadczenie w zakresie finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży oraz ubezpieczeniach  pozwoliło z biegiem czasu zająć się przeprowadzaniem sukcesji w przedsiębiorstwach. Wykorzystując  swoją wiedzę i doświadczenie pomagam przedsiębiorcom ułożyć plan działania „Na wypadek gdy….”.  Łączy się to również ze spojrzeniem na całe otoczenie przedsiębiorcy, zadbanie o jego potomstwo, o  jego najbliższych. W firmie LegalHut Sp. z o.o. dostarczam usługi prawne dla branży IT.

Przynależę do Partnerskich Klubów Biznesu, Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu oraz MBA Business Club WSFiZ i ASKBiznes. Jestem czlonkinią IPH Białystok.

O firmie

Od wielu lat naszą dewizą jest pomoc klientom w rozwiązywaniu ich problemów, a także uświadamianie tego, że pewne decyzje warto podejmować “za życia”, żeby uniknąć konfliktów w rodzinie. Współpracujemy z wybranymi kancelariami prawnymi, które specjalizują się w konkretnych dziedzinach – sukcesji, roszczeniach bankowych, roszczeniach odszkodowawczych, co pozwala nam na sprawne działania. Zdarza się, że jesteśmy skuteczni tam, gdzie inne instytucje zrezygnowały.

Obsługujemy przedsiębiorców, prowadzących działalność w formie: Jednoosobowej Działalności Gospodarczej, spółek cywilnych, spółek jawnych, spółek z o.o. tworząc Indywidualne Plany Sukcesji. Wykorzystujemy rozwiązania prawne oraz finansowe. Kompleksowo zabezpieczamy firmy, właścicieli/wspólników oraz ich rodziny za życia oraz na wypadek śmierci. Oferujemy analizy Prawno – Podatkowo – Finansowe przedsiębiorstwa, optymalizację formy prawnej, Indywidualny Plan Sukcesji. Dodatkowo świadczymy usługi: obsługa prawna firm z branży IT, wdrażanie RODO, audyt, – pomoc “frankowiczom”, odszkodowania, pisanie pism, podań, odpowiedzi na pozwy, pisma windykacyjne, oddłużanie, mediacje, ugody.”

Umów się telefonicznie i dowiedz się czy możemy Ci pomóc.

Dodatkowe działania

Publikacje w książce pod redakcją Ilony Adamskiej „Diamenty Kobiecego Biznesu. Kobiety, które  zmieniają świat”, „Listy które płyną z serca. Kobiety dla Kobiet”, „Siła prawdy. O trudnej sztuce bycia  sobą”, „Lwice Biznesu. Kobiety sukcesu o pasji w biznesie”, E-book – „Własny biznes czy etat”, Podręcznik aforyzmów „Na każdy dzień Kobiety dla Kobiet”, na łamach wydawnictwa ID Media. 

Współrealizacja panelu dyskusyjnego „Mediacje w biznesie – alternatywna metoda rozwiązywania konfliktów gospodarczych” 22.10.2021r WSFiZ w Białymstoku

Współrealizacja konferencji: „Nowy Ład – Przedsiębiorco jakie zmiany Ciebie czekają?” 10.12.2021r https://www.youtube.com/watch?v=e9ZRGI0PFAg&t=2s

Współuczestnictwo w kampanii: „Nie hejtuję – motywuję” organizowanej przez Ilonę Adamską – Prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko: Magdalena Nowak
Stanowisko: Doradca Sukcesyjny w Wealth Management Services Sp z o.o., Head Of Operations w LegalHut Sp. z o.o.
Adres www:
www.wealthmanagementservices.eu, www.legalhut.pl
Telefon: +48 515 048 900
E-mail:
biuro@wealthmanagementservices.eu
Obszar działania: Polska, świat

Moje motto

„Otaczaj się ludźmi którzy ciągną Cię w górę a nie w dół”

Galeria zdjęć