Monika Fabiańska

O mnie

Jestem wirtualną asystentką, twórczynią notatek wizualnych, prawą ręką właścicielek kilku wspaniałych biznesów i wkrótce autorką ebooka o czarujących notatkach wizualnych.

Od 3 lat pomagam kobietom budować i prowadzić dochodowy biznes online. Wspierając inne przedsiębiorczynie nieustannie rozwijam się, uczę nowych programów i narzędzi oraz odkrywam kolejne, fascynujące drogi.

Mam do siebie dystans, nieźle znoszę krytykę, przywiązuję się do ludzi i lubię budować z nimi dobre relacje.

Moje talenty według instytutu Gallupa to: Wizjoner, Bliskość, Odpowiedzialność, Osiąganie, Aktywator. Zaraz za nimi jest Uczenie się, Poważanie, Zgodność i Maksymalista.
Taki koktajl talentów sprawia, że doskonale odnalazłam się w branży wirtualnej asysty i poza tym, że potrafię doskonale pomagać swoim klientom, skutecznie pracuję również nad rozwojem własnej marki.

Uwielbiam pracować zdalnie i łączyć pracę z wyjazdami, chętnie podejmuję nowe wyzwania i realizuję swoje często szalone pomysły.

Kocham trampki i szpilki, dresy i eleganckie sukienki, weekend pod namiotem i w luksusowym hotelu – ta elastyczność i różnorodność upodobań pomaga mi zrozumieć potrzeby moich klientów i dopasowywać się do nich.

O firmie

Nowoczesna Asystentka to nie tylko firma, ale przede wszystkim zwyczajna kobieta, która odkryła, że potrafi skutecznie wspierać inne kobiety i inne biznesy. Wszystko, co mówię o sobie dotyczy również mojej firmy, bo nawet gdy wspieram się w swojej pracy innymi osobami, to biorę na siebie pełną odpowiedzialność za wszystko, co wyfruwa spod moich skrzydeł.

Zajmuję się technicznymi aspektami biznesów online, tworzę strony i sklepy www, strony lądowania oraz wdrażam automatyzacje mailingowe w MailerLite. Składam eleganckie materiały pdf, przygotowuję grafiki i publikuję posty w mediach społecznościowych.

Rysuję notatki wizualne i uczę, jak w prosty i przyjemny sposób można je tworzyć.

Kiedy zapytałam swoją niewielką społeczność, z czym kojarzę im się ja i moja marka, dominowały takie odpowiedzi: wsparcie, uśmiech, elegancja, notatki wizualne. Takie właśnie jesteśmy – ja i moja marka.

Dodatkowe działania

Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych – kiedy zapalę się do nowego pomysłu, moje talenty pomagają mi go szybko zrealizować. Wystarczy mi niewielka iskierka, by skoczyć na głęboką wodę, jeśli więc ktoś mi ją podrzuci – jestem otwarta na nowe możliwości.

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko: Monika Fabiańska
Stanowisko: wirtualna asystentka, sketchnoterka
Adres www: www.nowoczesna-asystentka.pl
Telefon: +48 606 727 928
E-mail: biuro@nowoczesna-asystentka.pl
Obszar działania: współpracuję z osobami z różnych krajów, praca online nie ma barier

Galeria zdjęć

Moje motto

Najlepszy czas na sadzenie drzew był dwadzieścia lat temu. Drugi najlepszy czas jest teraz. Bój się i działaj!