Paulina Wasiak

O mnie

Od samego początku wiedziałam, że praca z ludźmi jest tym co w życiu da mi największą satysfakcję. Poprzez różne aktywności zawodowe dążyłam do odnalezienia złotego środka w jednoczesnej komunikacji z klientami, satysfakcją w niesieniu im pomocy a także spełnieniu się na polu profesjonalnej obsługi. Zadowolenie z własnej pracy, osiąganie kolejnych, wyznaczonych przez siebie samą celi czy uznanie w oczach klientów – to główne cechy które sprawiają że moja praca przynosi mi pełnię zadowolenia.

Na co dzień jestem bardzo energiczną i zaangażowaną w swoje działania osobą. Staram się żyć zgodnie z zasadami Work –life balance i to one pomagają mi w zachowaniu odpowiedniej równowagi.

Moją pasją jest podróżowanie i zwiedzanie. Wyjazdy ze mną zawsze gwarantują idealną dawkę relaksu i maksymalnie wykorzystanie czasu wolnego na poznanie danego miejsca.

O firmie

Nasza marka składa się z doświadczonych i rzetelnych specjalistów z branży prawnej, którzy pomagają odzyskać pieniądze i walczyć o swoje prawa. Nieszablonowo oraz indywidualnie pomożemy na każdym etapie dochodzenia roszczeń.

Jesteśmy skoncentrowani na rynku niekorzystnych produktów finansowych, mianowicie kredytach walutowych (CHF, EURO, ale też DOLAR, czy nawet japoński JEN) oraz pomagamy osobom, które mają polisolokaty. Oczywiście poza tym, również uzyskujemy atrakcyjne roszczenia w odszkodowaniach osobowych i rzeczowych. Profesjonalnie oraz nieszablonowo podchodzimy do każdego Klienta i chcemy aby czuł się zaopiekowany oraz bezpieczny współpracując z nami.

Dodatkowe działania

Poza odszkodowaniami finansowymi, osobowymi czy też rzeczowymi, pomagamy osobom, które wpadły w spiralę finansową, chociażby oferując pomoc przy upadłościach konsumenckich, lub też pomagamy w negocjacjach z wierzycielami, aby majątek Naszych Klientów nie został naruszony. Pracujemy również nad nowym projektem, który pomoże też osobom posiadającym kredyty złotówkowe.

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko: Paulina Wasiak
Stanowisko: Manager Działu Prawnego
Adres www: www.kancelarianik.pl
Telefon:
Prywatny: +48 531 357 936
Służbowy: +48 730 980 042
E-mail: p.wasiak@kancelarianik.pl
Obszar działania: Łódź

Zakres usług

  1. Szkody komunikacyjne: uszkodzone pojazdy- wykupy
  2. Szkody Osobowe: Obrażenia ciała w wyniku wypadku komunikacyjnego; Wypadki przy pracy; Wypadki w rolnictwie; Błędy w sztuce medycznej; Potknięcia; Poślizgnięcia; Inne wypadki
  3. Szkody Finansowe: Kredyty walutowe; Zwrot części prowizji za wcześniejszą spłatę kredytów; Polisolokaty ;  Ubezpieczenie Niskiego Wkładu Własnego (UNWW)
  4. Upadłość konsumencka Darmowy kredyt
  5. Szkody Rzeczowe: Uszkodzony pojazd;  Uszkodzony lub zniszczony dom; Uszkodzone lub zniszczone mienie.
  6. Wypadki Śmiertelne
  7. Niewinnie Osadzeni

Lokalizacja

Branża

Moje motto

Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić.

Galeria zdjęć