O mnie

W pełni spełniam się zawodowo. Sprawia mi przyjemność praca z ludźmi i w moim zawodzie ważna jest dbałość o każdy, nawet mały detal. Jestem osobą poukładaną i skrupulatną – co pozwala mi na osiągać sukces na każdym szczeblu. To co również pomaga mi w realizowaniu moich planów, założeń i celów to charakter, który jest dość ekstrawertyczny, ale zdecydowanie ułatwia mi to pracę w moim zawodzie. 

Na co dzień jestem osobą szczerą i ciągle uśmiechniętą, ale przede wszystkim pomocną. Zawsze mam swoje zdanie, ale umiem się dopasować do otoczenia i słucham zdania innych i czerpię z tego doświadczenie.

O firmie

Jesteśmy skoncentrowani na rynku niekorzystnych produktów finansowych, mianowicie kredytach walutowych (CHF, EURO, ale też DOLAR, czy nawet japoński JEN) oraz pomagamy osobom, które mają polisolokaty. Oczywiście poza tym, również uzyskujemy atrakcyjne roszczenia w odszkodowaniach osobowych i rzeczowych. Profesjonalnie oraz nieszablonowo podchodzimy do każdego Klienta i chcemy aby czuł się zaopiekowany oraz bezpieczny współpracując z nami.

Dodatkowe działania

Poza odszkodowaniami finansowymi, osobowymi czy też rzeczowymi, pomagamy osobom, które wpadły w spiralę finansową, chociażby oferując pomoc przy upadłościach konsumenckich, lub też pomagamy w negocjacjach z wierzycielami, aby majątek Naszych Klientów nie został naruszony. Pracujemy również nad nowym projektem, który pomoże też osobom posiadającym kredyty złotówkowe.

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko: Sylwia Pawlak
Stanowisko: Asystentka Zarządu
Adres www: www.kancelarianik.pl
Telefon: +48 519 529 044
E-mail:  s.pawlak@kancelarianik.pl
Obszar działania: Łódź

Zakres usług

  1. Szkody komunikacyjne: uszkodzone pojazdy- wykupy
  2. Szkody Osobowe: Obrażenia ciała w wyniku wypadku komunikacyjnego; Wypadki przy pracy; Wypadki w rolnictwie; Błędy w sztuce medycznej; Potknięcia; Poślizgnięcia; Inne wypadki
  3. Szkody Finansowe: Kredyty walutowe; Zwrot części prowizji za wcześniejszą spłatę kredytów; Polisolokaty ;  Ubezpieczenie Niskiego Wkładu Własnego (UNWW)
  4. Upadłość konsumencka Darmowy kredyt
  5. Szkody Rzeczowe: Uszkodzony pojazd;  Uszkodzony lub zniszczony dom; Uszkodzone lub zniszczone mienie.
  6. Wypadki Śmiertelne
  7. Niewinnie Osadzeni

Lokalizacja

Moje motto

Jeśli nie możesz robić wielkich rzeczy, rób małe rzeczy w wielki
sposób.

Galeria zdjęć