O mnie

Biznesowo Prezes dwóch spółek, mocno ugruntowana, z dużym nastawieniem na rozwój oraz relacje biznesowe. Mawiają o mnie: „Kobieta biznesu na wysokich obcasach, z powołania przedsiębiorcza, z wrodzoną kobiecością„. Mocno się z tym zgadzam, utożsamiam, gdyż zarówno przedsiębiorczość oraz moja kobiecość to dwa atuty, które określają moja osobowość, na którą pracuje całe życie. Ważna jest dla mnie prawda, taka moja o mnie. By inteligencja szła po równo z intelektem, co w dzisiejszych czasach wielu ludziom wydaję się oczywiste.

Nie, nie jest oczywiste. Lubię ludzi, lubię siebie oraz własne towarzystwo.

Nawet kiedy oni zawodzą,  coraz mniej oceniam. Traktuje to jako lekcje, która musiały się zadziać, a dzięki którym mój kręgosłup stał się jeszcze bardziej mocniejszy. Umiem rozliczyć siebie, zaakceptować porażkę, z pokorą i ogromnym szacunkiem cieszyć się sukcesem. Ten etap mojego życia zwłaszcza biznesy stał się mentoringiem dla wielu młodych przedsiębiorczych kobiet, które chcą się u mojego boku, bądź za moim pośrednictwem rozwijać. Bo przecież każda z Nas ma potrzebę osiągania sukcesu, odpowiedzi na zadane sobie pytania: co może być początkiem drogi na Mój własny szczyt?

O firmie

Akademia Partnerów Biznesu jest firma , która w swoim tempie łączy firmy w aspekcie biznesowym. Coraz mocniej rozwinięty networking w akademii pozwala budować coraz większa bazę zainteresowanych. Baza skupia zarówno młodych przedsiębiorców jak i tych , którzy po przez swoją długoletnie doświadczenie mają dużo więcej o zaoferowania na rynku. Na obecna chwile akademia zaprasza do współpracy także osoby , które potrzebują więcej czasu na decyzyjność w zakresie bycia liderem czy właścicielem firmy. Po zmianach w strategii akademia rusza z konferencjami zamkniętymi w określonym środowisku biznesowym, bo przecież nie chodzi o ilość , ale o jakość .

Natomiast jeśli bym miała wspomnieć o firmie matce – Golden Grant – specjalizuje się w projektach unijnych od 14 lat , i ten główny cor biznesowy w zasadzie osiągnął wszystko na najwyższym poziomie.

Dodatkowe działania

Nadal wyznaczam sobie cele, szukam spokoju, pasji, oraz doskonalenia tego co mnie fascynuje i rozwija. Daje poczucie bezpieczeństwa. Dużo we mnie humoru, marzeń, zwyczajnego „chcenia” bycia tu i teraz.

Życie w swoim komforcie … bardziej przywileju. że nic już nie muszę, mam prawo wyboru  daje mi ogromne możliwości pójścia do przodu. Zapraszania do swojego życia  ludzi,  których sama zapraszam i akceptuję. Dbam o swoja prywatność. Uważam, że kobiety, które koncentrują się na własnych życiowych zadaniach, nie poświęcają czasu na poszukiwanie uznania u innych. Pewnie wynika to z tego, iż znam swoją wartości. Żyję chwilą, jestem zbyt zajętą kobietą, by zajmować się tym co myślą inni.

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko: Sylwia Magdalena Piątkowska
Stanowisko: Prezes Zarządu
Adres www: WWW.GOLDEN-GRANT.PL
Telefon: +48 607 840 902
E-mail: fundusze@golden-grant.pl , s.piatkowska@akademia.org
Obszar działania: cała Polska (lokalizacja firmy: Wrocław)

Moje motto

„Kobieta jest organizmem ultra-doskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko”  Katarzyna Nosowska

Galeria zdjęć